VERICUT – програмний комплекс для візуалізації процесу обробки деталей на верстатах з ЧПУ, перевірки та оптимізації керуючих програм в g- і apt-форматах.

Імітація роботи верстата дозволяє виявити зіткнення і небезпечні зближення з будь-якими компонентами обладнання, такими як направляючі, інструментальні шпинделі, револьверні головки, поворотні столи, пристрої зміни інструменту, кріпильні пристосування, заготовки, ріжучий інструмент, а також інші визначені користувачем об’єкти.

Ви можете задати межі зон небезпечного зближення з елементами. Переміщення верстатних елементів можна переглядати в покроковому режимі і в зворотному напрямку. Верстатні елементи можуть бути спроектовані в CAD-системі або безпосередньо в VERICUТ. «Дерево компонентів» спрощує компоновку вузлів і управління кінематичними схемами верстата.

Функціональні можливості програмного комплексу VERICUT
Імітація роботи верстата
Моделювання роботи верстата в точній відповідності з роботою реального верстата для перевірки керуючих програм до їх передачі в цех. Програма використовує ті ж логічні пристрої і дані, що і ваші верстати. Отже те, що ви бачите на екрані, відбудеться і при роботі на верстаті.
Оптимізація керуючих програм
Автоматична зміна подач для підвищення ефективності керуючих програм.
Перевірка керуючих програм
Дозволяє виявити і усунути помилки ще на етапі проектування обробки.
Програмування вимірювань
Розробка і візуалізація керуючих програм для вимірювальних щупів.
Виробнича документація
Створення документації для проведення контрольно-вимірювальних операцій.
Аналіз керуючих програм
Вимірювання і контроль віртуально обробленої деталі шляхом порівняння з реальною моделлю на предмет врізів і залишків матеріалу.
Експорт керуючих програм
Створення CAD-моделі на основі керуючої програми на будь-якій стадії її обробки.
Інтерфейси для обміну даними
Ефективна інтеграція VERICUT з CAD / CAM-системами та базами даних інструментів.
Робота з композитними матеріалами
Програмування та моделювання автоматизованого розміщення волокна для систем з ЧПУ.

VERICUT – це програмний комплекс, який дозволяє виявити і усунути помилки ще на етапі проектування обробки деталі, тобто – задовго до початку роботи безпосередньо на верстаті!

VERICUT оптимізує процес обробки, не тільки усуваючи помилки, але і роблячи програми більш швидкими та ефективними. VERICUT пропонує кращий інструментарій для аналізу, контролю даних про реальну геометрію деталі на будь-якому етапі її обробки!