ArCADia – SEWAGE INSTALLATIONS  – галузевий модуль системи ArCADia BIM, заснований на ідеології Інформаційного Моделювання Будівництва (BIM). Програма може бути використана для створення професійної проектної документації дренажних систем, маючи за основу архітектурні креслення.

Хто є користувачем ArCADia – SEWAGE INSTALLATIONS?
Програма призначена для розробників внутрішніх дренажних систем.

ArCADia-SEWAGE INSTALLATIONS є об’єктно-орієнтованою та дозволяє додавання елементів на основу, якою можуть бути архітектурні креслення, включаючи створення дизайнерських діаграм та створення розширень і профілів. Користувач може спроектувати дренажну систему з точки зору зливних стічних вод, у т.ч. дощової води (для розташування випускних труб у будівлі, або коли необхідно запустити випускні труби під будівельну поверхню) та обробляти стічні води. План малюнків може бути зроблений на кресленнях архітектурного тла у вигляді растрового або векторного файлів.

Користувач може використовувати бібліотеку елементів, що застосовуються в дренажних системах, які можуть бути розширені та адаптовані до власних потреб щодо використовуваних пристроїв та типів матеріалів трубопровідного зв’язку. Також може бути використаний заздалегідь підготовлений шаблон, який включає можливість зберігати налаштування за замовчуванням для кожного елемента програми, та передавати його разом із кресленням (проектом) між різними робочими станціями.

Спочатку користувач знаходить стояки для групи одержувачів, включаючи можливість виявлення компенсацій (пропусків під поверхнями), вентиляції та методів підключення стояків. З цією метою вводяться товщина підлоги та висота рівня (автоматично створюються геометричні дані будівлі з ArCADia-ARCHITECTURE).
Можна спроектувати сполучення пристосувань до стояків, і гідравлічні навантаження можуть бути визначені на цій основі, що, у свою чергу, дозволяє визначити діаметр стояка. Програма дозволяє визначати об’єкти в горизонтальній та вертикальній секціях: очищення, очищення отворів, кабіни доступу, фурнітура (штормові клапани) та фонові зображення.
Розширення часткової / всієї системи генерується на основі даних стосовно ряду пристроїв, підключених до стояка та дренажної системи.
Програма генерує поздовжні профілі системи на основі встановленого градієнта, визначеного діаметра та даних стосовно смуги та інших об’єктів. Індивідуальні параметри, наприклад, діаметр, можна додатково визначити в такому генерованому профілі, який буде розглянуто в загальній моделі дренажної системи.