Фірма SANKOM Sp. z o.o. спеціалізується на розробці та поширенні програмного забезпечення, яке допомагає проектувати системи опалення та водопостачання.

Хто є користувачем?
Користувачами програмного забезпечення серії AUDYTOR є інженери-проектувальники, студенти і випускники спеціалізованих факультетів: теплогазопостачання і вентиляція; водопостачання та водовідведення, а також всі, хто зацікавлені правильно і швидко проектувати системи опалення та водопостачання в житлових і громадських будівлях.

SANKOM Sp. z o.o. співпрацює також з компаніями, виробниками і дистриб’юторами, що пропонують арматуру, опалювальні прилади, труби та інше обладнання на міжнародному ринку, яке застосовується в будівництві та експлуатації систем опалення та водопостачання.

Багаторічний досвід колективу, який розробляє програмне забезпечення (ядро фірми складають співробітники та випускники Інституту опалювальної техніки і вентиляції Варшавського політехнічного інституту), дав можливість розробити програми, які, з одного боку, дозволяють виконувати складні розрахунки об’єктів відповідно діючим нормам, і, з іншого боку, звільняє інженерів-проектувальників від необхідності занурюватися в складні й заплутані норми і правила.