Корпорація Dassault Systèmes здійснює розробку і продаж програмного забезпечення PLM, а також надає послуги, які забезпечують ефективність виробничих процесів і дозволяють простежити в тривимірному відображенні весь життєвий цикл продукції – від її створення до утилізації.

Dassault Systèmes входить до складу Dassault Group. Заснована в 1981 році, компанія активно працює в сфері розробки ПЗ для САПР і PLM. Придбання в 1997 році компанії SolidWorks дозволило розширити пропонований спектр продуктів для 3D-проектування.

Dassault Systèmes розробляє ПО і послуги, що забезпечують підтримку промислового виробництва і застосовуються протягом усього життєвого циклу продукції. Рішеннями компанії користуються клієнти в самих різних галузях: аерокосмічній, автомобільній, енергетичній, а також в будівництві, суднобудуванні, сфері високих технологій і сфері послуг, виробники промислового устаткування і споживчих товарів.

Важливо!
Основою продуктів Dassault Systèmes є інтегрована платформа 3DEXPERIENCE, що спрощує процес проектування, економить час і кошти при роботі з інноваціями.

У портфоліо Dassault Systèmes входять програмні рішення CATIA для віртуального проектування продукції, SolidWorks для 3D-проектування, DELMIA для віртуального виробництва, SIMULIA для віртуального тестування, ENOVIA для взаємодії і спільного управління бізнес-процесами і життєвим циклом продукції, 3DVIA для набуття досвіду використання на віртуальних зразках виробів.

У Dassault Systèmes понад три мільйони користувачів, з продуктами компанії працюють 240 000 компаній в 140 країнах світу.

Головний офіс розташований у французькому місті Велізі-Віллакубле.

Офіційний сайт: www.3ds.com

Базовий продукт для проектування у машинобудуванні та подібних за типом виробництвах

Electrical

Cхемотехнічне проектування, розробка електротехнічних систем

PDM-1

Централізоване сховище інженерних даних і файлів

Simulation-1

Інженерні розрахунки, віртуальне тестування та аналіз 3D-моделей

Flow-Simulation-1

Меделювання потокових процесів в текучому середовищі (CFD-аналіз)

Plastics-2

Зручне моделювання процесів литва під тиском

Sustainability-1

Екологічна експертиза в режимі реального часу

Composer-1

Розробка документації, анімації та інтерактивних 3D-інструкцій

Inspection-1

Автоматизоване створення документів для контроль якості

MBD-1

Model Based Definition - визначення на основі моделі, або деталізація

Visualize-1

Створення професійної анімації та іншого 3D-контенту

DraftSight-Avatar2

Інструменти для проектування
2D-креслень