Компанія ArCADiasoft (раніше INTERsoft) з’явилася у місті Лодзь в середині 1997 року.

Її засновник, Ярослав Чудзік, отримав ступінь магістра в галузі будівництва з технологічного університету Лодзі. Скориставшись досвідом, накопиченим у Німеччині протягом 10-річної плідної співпраці  з найбільшими німецькими ІТ-компаніями, що займаються в області будівельної інженерії, була створена компанія в Польщі  та швидко досягла фінансового успіху. Це дозволило створити об’єктно-орієнтовану систему ArCADia BIM – флагманський продукт компанії, який надає можливість різним конструкторам співпрацювати та обмінюватись даними при проектуванні будь-яких об’єктів.

Система ArCADia BIM має в основі базову платформу IntelliCAD та велику кількість галузевих модулів для архітектури, конструкцій та різноманітних систем. Модулі системи можуть використовуватись як окремі незалежні продукти, та/або бути додатками до AutoCAD. Така інноваційна система припускає цикл об’єкта за трьома етапами (проектування, реалізація і експлуатація), що дозволяє іншим виробникам програмного забезпечення використовувати до такого об’єкту свої додатки.

ArCADiasoft Chudzik sp. j є найбільшим польським виробником програмного забезпечення для будівництва. Його програми продаються в Польщі, а також у Австрії, Бразилії, Болгарії, Хорватії, Німеччині, Гані, Індії, Італії, Малайзії, Нігерії, Росії, Великобританії та Туреччини.

Компанія має свою власну дистриб’юторську мережу і використовує її для продажу своїх авторських програм.

Офіційний сайт: http://www.arcadiasoft.eu/