Система ArCADia BIM (Building Information Modeling) заснована на ідеології інформаційного моделювання у будівництві та дозволяє створювати комплексний, міждисциплінарний проект будівлі з можливістю аналізу колізій різних будівельних елементів.
ArCADia BIM дозволяє збирати, оновлювати і вводити в базу даних комплексну інформацію про будівлю вже на стадії проектування. Така база дозволяє використовувати будь-яку інформацію в будь-який момент часу, як на окремих етапах проектування, будівництва та експлуатації, так і на проекті в цілому.

Крім всіх інших переваг, у програми ArCADia модульна структура. Потенційні клієнти можуть купити тільки спеціалізовані додатки, які їм необхідні. Додатки ArCADia використовує формат IFC, завдяки чому існує можливість співпраці з такими програмами як: Allplan, Archicad, Autodesk Revit.

Фірма ArCADiasoft є членом консорціуму ITC (IntelliCAD Technology Consortium, USA) – єдиного власника авторських прав на вихідні коди програми IntelliCAD. Членство фірми ArCADiasoft в консорціум ITC гарантує нашим клієнтам розвиток і постійну актуалізацію програми.