ArCADia – GAS INSTALLATIONS  – галузевий модуль системи ArCADia BIM, заснований на ідеології Інформаційного Моделювання Будівництва (BIM). Програма може бути використана для створення проектної документації внутрішньої газової системи.

Хто є користувачем ArCADia – GAS INSTALLATIONS?
Програма призначена для проектувальників газових мереж, системних дизайнерів, а також фахівців, пов’язаних з водопровідним та монтажним секторами в цивільному будівництві.

Програма дозволяє об’єктно-орієнтоване створення креслень внутрішніх газових систем на архітектурних планах будівлі, створення розрахункових схем та автоматичного розширення системи. Бібліотека об’єктів може бути використана для проектування газової системи. Об’єкти можуть бути відредаговані та доповнені технічними параметрами.
Модуль ArCADia-GAS INSTALLATIONS виконує розрахунки, необхідні для перевірки правильного оформлення системи (перевірка діаметрів, перепадів тиску паливних газових приладів) та створення професійного технічного звіту.
Програма призначена як для газових мереж, так і системних дизайнерів, а також всіх людей, пов’язаних з водопровідним та монтажним секторами в цивільному будівництві. ArCADia-GAS INSTALLATIONS є частиною системи ArCADia BIM, яка складається з сумісних галузевих модулів.
Особливості програми:
Підготовка газопровідних креслень на архітектурних планах, починаючи від розміщення газової коробки, присвоюючи йому технічні параметри, включаючи параметри газу, обладнанні газових приладів, вимірювальних приладів, вказуючи маршрут газопроводу, для розміщення газових запірних арматури.