ArCADia – EXTERNAL GAS INSTALLATIONS  – галузевий модуль системи ArCADia BIM, заснований на ідеології Інформаційного Моделювання Будівництва (BIM). Програма може бути використана для створення професійної проектної документації газопроводу, включаючи зовнішню газову систему.

Хто є користувачем ArCADia – EXTERNAL GAS INSTALLATIONS?
Програма призначена для проектувальників газових мереж, системних дизайнерів, а також фахівців, пов’язаних з водопровідним та монтажним секторами у цивільному будівництві.

Програма може бути використана для об’єктно-орієнтованого створення креслень газових з’єднань та елементів зовнішньої газової системи (розташований за межами будівлі або групи будинків). Проект може бути реалізований на територіальних планах у вигляді кадастрових базових карт, або власних креслень користувача, що представляють існуючу або пропоновану мережу.
Програма ArCADia-EXTERNAL GAS INSTALLATIONS надає можливість автоматичного створення конструкторських схем та поздовжніх профілів для трубопровідних шляхів, включаючи елементи системи. Програма розраховує дані, необхідні для правильного проектування системи з точки зору перевірки діаметрів трубопроводів та визначення падіння тиску в конструктивних секціях.