ArCADia – ESCAPE ROUTES – галузевий модуль системи ArCADia BIM Програма може бути використана для створення мережі евакуаційних маршрутів у будівлях. Евакуаційні маршрути можна візуалізувати та друкувати у розмірах, залежно від потреб користувача.

Хто є користувачем ArCADia – ESCAPE ROUTES?
Програма призначена для інженерів, архітекторів, будівельників або фахівців, які відповідають за технічне обслуговування будівель у комунальних об’єктах.

Програма є додатковим модулем для програми ArCADia-START і розширює свою функціональність з функціями, необхідними для створення професійних карт евакуації.
Користувач ArCADia-ESCAPE ROUTES може швидко створювати плани будівництва, включаючи візуалізацію маршрутів евакуації.
Такі плани мають бути доступні в комунальних будівлях (готелях, торгових центрах тощо), щоб допомогти людям у такому об’єкті знайти найшвидший маршрут евакуації з будівлі у випадку пожежі або будь-яких інших надзвичайних ситуацій. Користувач може створювати карти евакуації на основі існуючих планів будівництва (формати: DWG, IFC, DXF), або створювати власні креслення, за допомогою інструментів системи ArCADia.
Програма пропонує умовні позначення та бібліотеки при створенні схем для захисту та евакуації у випадку пожежі. Зміст бібліотеки можна редагувати.