ArCADia – DISTRIBUTION BOARDS – галузевий модуль системи ArCADia BIM, заснований на ідеології інформаційного моделювання будівництва (BIM). Програма дозволяє розробляти професійну технічну документацію, необхідну для одержання однолінійних схем.

Хто є користувачем ArCADia – DISTRIBUTION BOARDS?
Програма розроблена для проектувальників мереж, електричних та енергетичних систем, а також для будь-яких фахівців, що працюють в електротехнічній промисловості.

Програма ArCADIA-DISTRIBUTION BOARDS може бути використана для створення діаграми розробленого розподільчого пристрою (або будь-якої схеми) та виконання основних технічних розрахунків. Бібліотека символів електричного пристрою може бути використана для проектування електричної системи. Символи можна редагувати та призначати їм різноманітні технічні параметри. Окрім можливості ефективного створення діаграми розподільчого пристрою, програма також може бути використана для автоматичного створення схеми розподільчих пристроїв, розроблених за допомогою додатка ArCADia-ELECTRICAL INSTALLATIONS. Поєднання алгоритмів автоматизації для створення схеми, що використовуються в додатку, з базою даних символів для електричних пристроїв, та виконання основних розрахунків – забезпечує ідеальний інструмент для креслення схем.