ArCADia – ELECTRICAL INSTALLATIONS – галузевий модуль системи ArCADia BIM, заснований на ідеології інформаційного моделювання будівництва (BIM). Програма може бути використана для створення професійної документації внутрішніх низьковольтних електричних систем і дозволяє оперативно та ефективно підготувати електричні та світлові креслення, а також виконати перевірки та розрахунки, необхідні для проектування

Хто є користувачем ArCADia – ELECTRICAL INSTALLATIONS?
Програма призначена для розробників систем електричного та енергетичного обладнання.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОГРАМИ:
Програма може використовуватись у створенні структурних схем ліній електропередач для конструкцій електричних систем. Схема внутрішніх ліній електропередачі між розрахунковими розподільчими пристроями може бути згенерована легко і швидко.
Для певного об’єкта можна замінити символьний вигляд. Власні символи користувача для розроблених об’єктів можуть бути вільно створені.
Креслення внутрішніх електричних систем можуть бути швидко виготовлені за архітектурними планами, починаючи від розташування розподільчих панелей, присвоюючи відповідні технічні параметри, влаштовуючи розетки, освітлення та кабельні роз’єми для підключення джерел живлення з приладами, що використовують кабелі та провідники.
Після створення електричної системи програма може бути використана для розрахунку струмів короткого замикання та потужності короткого замикання, струмів навантаження (1-f або 3-f) та падіння напруги в окремих секціях проектованої електричної системи.
Програма також може бути використана для створення балансу сил – професійний документ, що описує встановлене обладнання та пристрої.
Ще одна корисна функція програми – створення переліку матеріалів, використовуваних у кресленні.

Вимоги до програмного забезпечення:
Працездатність галузевих модулів мають забезпечити наступні базові платформи:
– Базові програми ArCADia (LT, або ArCADia/PLUS)
або
– Програмне забезпечення Autodesk AutoCAD® 2014-2017, разом з модулем ArCADia AC.

Системні вимоги:
Pentium-class computer (Intel Core i5 recommended)
2 GB RAM minimum (8 GB recommended)
About 3 GB free hard disc space for installation
A graphics card compatible with DirectX 9.0 (a 1GB RAM card recommended)
OS: Windows 10 or Windows 8 or Windows 7